Samolepicí etikety

"Historie je učitelkou života." - Marcus Tullius Cicero

Samolepicí etiketa má široké možnosti použití a obklopuje nás prakticky ve všech oblastech života. Především díky své jednoduché aplikaci a nízkým pořizovacím nákladům zůstává dlouhodobě hojně využívaným produktem jak drobnými živnostníky, tak nadnárodními společnostmi a řetězci.

PEMAX PRINT spol. s r.o. disponuje jednou z nejrozsáhlejších technologických nabídek v České republice, dále proto uvádíme jen stručný, základní přehled možných druhů etiket, které vyrábíme. Chcete-li poptat jakýkoliv další druh samolepicích etiket, obraťte se na naše obchodní oddělení.

Samolepicí etikety s grafickým potiskem (grafické etikety)

  • nejvíce zastoupená skupina. Zakázkové etikety “na míru” dle specifikace zákazníka vyznačující se požadavky na mnohobarevné provedení a zušlechtění (až 8 barev). Široká škála velikostí, tvarů a materiálů. Produkce velkých i malých sérií samozřejmostí, v rolích nebo jednotlivě v aršících.
  • možnost vlastního zpracování grafického návrhu, zpracování reprodukčních podkladů ve vlastním DTP studiu včetně následné výroby tiskových forem
  • zákaznická podpora, asistence při testování nových materiálů a výrobků

Samolepicí etikety pro termotransferové tiskárny, balící a vážní automaty - přímý a nepřímý termotisk (etikety čisté nebo s předtiskem)

Etikety bez potisku – logistické etikety

Jednoduché etikety, používané v TTR tiskárnách pro dotisk variabilních informací sloužících pro identifikaci výrobků během dopravy, skladování, expedice apod. Nejčastější způsob provedení jsou nepotištěné kotouče. Na přání zákazníků lze opatřit i statickým předtiskem informací. Metoda nepřímého termotisku přes termotranferovou pásku. Ucelená nabídka samolepicích materiálů.

Termoaktivní etikety pro přímý termotisk

Etikety určené pro značení, vážení, identifikaci a oceňování zboží vyráběné z termocitlivého TermoTop nebo TermoEco materiálu. V kombinaci s velkým výběrem lepidel vhodné pro většinu známých aplikací. Metoda přímého termotisku, kde tisková hlava je v přímém kontaktu s termocitlivým materiálem.

Samolepicí etikety se speciální úpravou

Používané techniky tisku - FLEXO (vodové s možností UV lakování), UV KNIHTISK a UV FLEXO nabízí celou řadu zušlechťujících technologií: oboustranný tisk, tisk do lepidla, deaktivace lepidla, lakování, laminace, číslování, ražba, příčná a podélná perforace, násobný výsek v registru. Techniku UV FLEXO lze rozšířit o UV sítotisk (možnost tisku až dvou barev - např. krycí bíla + jedna přímá barva).